Klubunk elnöke a kupamérkőzés utáni örömökről, a nehézségekről és a csapat teljesítményéről
Az Újpest elleni Magyar Kupa-mérkőzés után klubunk elnöke, Ofella Zoltán beszélt honlapunknak örömökről, nehézségekről és a csapat teljesítményéről. „A sorsolás pillanatában nagyon boldogok voltunk, hogy az ország egyik legnépszerűbb csapatát fogadhatjuk hazai pályán hivatalos tétmérkőzésen – vágott bele az elnök. – De a jelenlegi helyzet Tovább…
