Még motiváltabban fognak pályára lépni
Vasárnap 16:30-kor Létavértesen játszanak NB III-as játékosaink a MOL Magyar Kupa 1. fordulójában. Szerdán Egerben három újonc játékosunk is góllal mutatkozott be, tőlük kérdeztük meg, hogy is érzik magukat és mit adott nekik a gól: Panyi Attila: “Boldog vagyok természetesen, de van sok minden amin Tovább…
