Eger SE – FC Hatvan
0–5 (0–2)

Eger SE: Szalay – Fényes (Papp, 74.), Burger (Révész, 46.), Juhász G. – Orosz, Kispál (Dobler, 74.), Hegedűs D., Nagy G., Hadnagy (Jónyer, 46.) – Simon A., Berki (Batta, 65.)

FC Hatvan: Cellár – Tarnóczi, Barthel, Labát, Karácsony – Panyi – Kitl, Szabó R. (Bárkányi, 26.) – Fellner (Dinka, 55.), Szanku, Sármány (Czibolya, 67.)

Zoran Spisljak: “Erre számítottunk, hogy az első 20-25 perc kemény és nehéz lesz. Az első meccs még mindenkinek benne volt a lábába és fejébe mind a két oldalon. Az első negyed után lehetett látni, hogy felszabadultunk és magasabb ritmusban tudtunk játszani, onnantól kezdve több helyzetet tudtunk kialakítani. Gyönyörű gólokat rúgtunk. Ami nagyon fontos, hogy a csatárunk betalált és rögtön három góllal debütált. A fiatal Panyi Attila is jelentekezett az NB III-as szintre. A csapat nagyon jó teljesítményt mutatott, és belül is voltak igen kiemelkedő megmozdulások. Gratulálok, fontos három pont és öt gólt. Az ellenfélnek pedig sok sikert kívánok!”

Fotó: sziper.hu