Újra látogathatók a mérkőzések!
Kedves Szurkolók! Orbán Viktor miniszterelnök ma reggeli bejelentése alapján május 1-jétől, azaz holnaptól életbe lépnek az új szabályokat tartalmazó rendeletek, ennek köszönhetően a szurkolók újra látogathatják a mérkőzéseket. Egyesületünk döntése, hogy a mérkőzések biztonságos lebonyolításának érdekében egyelőre csak az NB III-as felnőtt férfi mérkőzések látogathatóak. Tovább…
