NB III. Keleti csoport, 10. forduló:

TISZAÚJVÁROS–FC HATVAN
1–2 (0–0)

Tiszaújváros, 100 néző. Vezette: Tóth Tamás (Tőkés R., Kovács Z.).

TISZAÚJVÁROS: Tóth Cs. – Fodor P., Burics, Lippai T., Pap Zs. – Csicsek (Bene A., 65.), Hussein, Orosz M., Bokros – Terdik (Gelsi, a szünetben), Molnár M. (Nagy D., a szünetben) Edző: Gerliczki Máté

HATVAN: Uj M. – Purzsa M., Gál M., Bárkányi A., Karácsony D. – Dolhai G., Mundi Z. – Bogdán M. (Szabó R., 63.), Kitl K., Czibolya G. – Torda P. (Szabó D., 76.). Vezetőedző: Török László

GÓLSZERZŐ: Pap Zs. (69.), ill. Czibolya G. (78.), Szabó D. (81.)

KIÁLLÍTVA: Lippai (54.)

JÓK: senki, ill. az egész csapat.

Az első félidőben a mieink átengedték a kezdeményezést, de kontrákból veszélyes helyzeteket alakítottunk ki, azonban sajnos nem találtunk be. A második játékrész elején, az 54. percben Lippai Ákos megkapta második sárgáját, így a pirosat is, ezzel emberelőnybe kerültünk. Ennek ellenére a 68. percben a Tiszaújváros jutott büntetőhöz, de Uj Milán hárította Pap Zsolt tizenegyesét, azonban a kipattanót a hazaiak játékosa a hálóba lőtte (1–0). Szerencsére nem zuhantunk össze, a 78. percben Mundi Zoltán baloldali beadását a középen érkező Czibolya Gábor 10 méterről a kapus lábai között a hálóba rúgta (1–1). Újabb három perc elteltével pedig már a vezetést is megszereztük, a csereként beállt Szabó Dominik kapott egy passzt a 16-os vonalánál, levált védőjéről és végül 11 méterről a kijövő kapus mellett a kapuba lőtt (1–2)! Ez a gól pedig azt jelentette, hogy hat nyeretlen bajnoki, augusztus 18. után újra meccset nyert az FC Hatvan! A győzelem teljesen megérdemelt, játékban, taktikában, akaratban és fegyelemben is ellenfelünk fölé nőttünk, így megérdemelten nyertünk.

GERLICZKI MÁTÉ: „Gratulálok a vendégeknek, megérdemelten nyertek!”

TÖRÖK LÁSZLÓ: „Csapatom különleges képességekkel rendelkezik. Különlegesen tud rosszul játszani és különleges extra játékot is tud produkálni. Ma az utóbbi érvényesült.”