Megvan az NB III-as licenc!

Csapatunkat remekül tette a dolgát a bajnoki szezonban, így a Lőrinci elleni mérkőzésen már matematikailag is biztossá tette a bajnoki címet.

A csapat mellett azonban klubunk vezetősége sem tétlenkedett az elmúlt időszakban, hiszen hivatalosan is eldőlt, hogy megkaptuk a 2019/2020-as bajnoki idényre szóló, NB III-as induláshoz szükséges licencet! A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) határozatban értesítette klubunkat a pozitív fejleményről, így ez az akadály is elhárult a harmadik vonal felé vezető úton.

Így már „csak” az oda-visszavágós osztályozó mérkőzéseken kell jobbnak bizonyulnunk a kisorsolt riválisnál – persze csak akkor, ha játszanunk kell, hiszen még ez sem biztos, mivel kevesebb nevező esetén lesznek klubok, akiket kisorsol a szövetség, így ők automatikusan NB III-as tagokká válnak. Az még a jövő zenéje, hogy hány megyei bajnok vállalja majd az osztályozó meccseket.