3–4 (0–2)

Maklár, 70 néző. Vezette: Varga László (Szigetvári Zs., Juhász Á.).

FÜZESABONY: Dósa – Godó, Koós, Pataki, Bartók D. – Kövér, Fügedi (Szabó Á., 46.), Takács B. (Kovács R., 46.), Orlóczki (Keresztesi, 74.) – Boros D., Antók. Edző: Bocsi Zoltán

HATVAN: Bajkán B. – Purzsa M., Katona R. (Alapi G., 59.) Bárkányi A., Karácsony D. – Fék Zs., Ács Á. – Szabó R., Torda P. (Kovács G., 59.), Czibolya G. (Bogdán M., 86.) – Simon M. Vezetőedző: Simon Antal

GÓLSZERZŐ: Koós (46.), Kovács R. (73.), Pataki (82.), ill. Szabó R. (34.), Czibolya G. (37.), Simon M. (69., 81. – utóbbit 11-esből).

JÓK: Antók, Bartók, Pataki, Kovács R., ill. Szabó R., Czibolya G., Karácsony D.

Gólgazdag mérkőzésen nyertünk a Füzesabony ellen Makláron. A vezetést a 34. percben szereztük meg, Szabó Roland 25 méterről gyönyörűen csavart szabadrúgásból a jobb felsőbe (0–1). Három perccel később Karácsony Dávid baloldali beadását kiütötte a kapus, a kipattanó végül Czibolya Gáborhoz került, aki először lyukat rúgott, de másodjára már remekül lőtt a jobb alsó sarokba (0–2).

A szünet után Koós Krisztián bombagóljával rögtön szépített a Füzesabony (1–2), de a 69. percben visszaállítottuk a kétgólos különbséget, Karácsony lapos beadását a középen üresen érkező Simon Mátyás passzolta a bal sarokba (1–3). A füzesabonyiak azonban nem adták fel, a 73. percben ismét szépítettek Kovács Róbert lövése révén (2–3), de a 81. percben Simon labdát szerzett a kapustól, aki buktatta őt a 16-oson belül, a jogos büntetőt pedig a sértett félmagasan a bal sarokba lőtte (2–4). Egy perccel később aztán Pataki Viktor bombázott 18 méterről a bal felső sarokba (3–4), így alakult ki a végeredmény.

A szép gólok meccsén végül szoros győzelmet arattunk.

BOCSI ZOLTÁN: „Egy góllal, de kikaptunk.”

SIMON ANTAL: „Nagyon gyönyörű mérkőzés volt, a közönség hét szép gólt láthatott. Gratulálok az ellenfélnek, hogy végig nyitottá tudta tenni a mérkőzést.”