Érkezők 6.

Hámori Dániel a Vác-Deákvár SE csapatától érkezik hozzánk.

– Milyen megfontolásból választottad klubunkat?
– Azért választottam ezt a klubot, mert láttam a lehetőséget a fejlődésre, valamint előrelépésnek tartom számomra a klubot.

– Mi a célod a csapatban, csapattal?
– Célom elsősorban a fejlődés és, hogy segítsem a csapatot és minél előbb bemutatkozhassak a kezdőcsapatban.

Ofella Zoltán és Hámori Dániel

Benkó Dominik az FC Hatvan volt játékosa most visszatér a Nagykáta SE csapatától.

– Milyen megfontolásból választottad klubunkat?
– Azért választottam az FC Hatvant, mivel szimpatikusnak tartottam az edzők/elnök úr által felvázoltakat, illetve úgy gondolom, hogy remek fejlődési lehetőséggel jár, ha itt folytatnám tovább a labdarúgást. Nem mellesleg szép emlékek kötnek a klubhoz, mivel utánpótlásban is itt játszottam.

– Mi a célod a csapatban, csapattal?
– Első számú célom, hogy be tudjak illeszkedni a többiek közé és be tudjam küzdeni magam a kezdő 11-be, ahol minél több játékperchez jussak. Csapatszinten pedig minél jobb helyen végezni a bajnokságban és, hogy a lehető legtöbb mérkőzést megnyerjük.

Ofella Zoltán és Benkó Dominik