Segítsünk együtt!

A család fájdalmában osztozva, gyászol az FC Hatvan: 39 esztendős korában, méltósággal, hősiesen viselt gyógyíthatatlan betegségben elhunyt Burján Anikó.

Anikó szülőként szinte egyedülálló módon testesítette meg mindazt, amit a „sportszülőkről” gondolunk. Okosan, lelkesen, felelősséggel támogatta három gyermeke – Cseszák Vanda, Maja és Milán – futballpályafutását, segített abban, hogy az egyesületben, a csapatokban minél jobb közösséget formálhassunk. Fájdalmasan korai távozása soha be nem gyógyuló sebet ejt klubunkon, látjuk és érezzük azonban, hogy a szívszaggató fájdalom, a legnagyobb teher, a családé.

Az FC Hatvan – a maga eszközeivel – szeretne segítséget nyújtani a Cseszák családnak, Tamásnak és a gyerekeknek. Egyesületünk a közösség segítségét is kéri a családra háruló mindennapi terhek enyhítéséhez, ahhoz, hogy a gyerekek mindennapjai olyanok lehessenek, amilyet édesanyjuk szeretne biztosítani nekik.

Kérjük, akinek a lehetőségei engedi, támogassa Vandát, Maját és Milánt, a család számlaszámára átutalt összeggel!

Kedvezményezett neve: Cseszák Tamás
Számlaszám: 11773391-01484519 (OTP Bank)
Közlemény: adomány

Segítsünk együtt, tisztelegve Anikó emléke előtt!

FC Hatvan Egyesület