Élő szöveges közvetítés FC Hatvan – Gyöngyöshalász SE

Vége a mérkőzésnek, 3-1-re nyert csapatunk a Gyöngyöshalász ellen!

86. perc, GÓL, 3-1! Gyors kontra során Dinka vezette a labdát középen előre, remek pillanatban passzolt a balján érkező Kitlhöz, aki tolt egyet rajta, majd hat méterről a kijövő kapus mellett a hosszú sarokba gurított!

84. perc: Szabó Roland kapott sárga lapot.

82. perc: ez meleg volt! Baloldali szöglet után Csomor került nagy helyzetbe középen, lövését azonban blokkolta Bárkányi, így Sándor “zsákmánya” lett a labda!

78. perc: Fodor Balázs helyett Nádasdi Bálint érkezik a vendégeknél.

74. perc: Kitl esett el a 16-oson belül Csomor mellett, miközben a védő kézzel csinált helyet magának, de a játékvezető továbbot intett.

72. perc: hatvani csere, Tajti Bálint helyett Füzik Bence érkezik.

71. perc: “Bólints Csomor” – kiabálják reménykedve a vendégszurkolók. Eközben kigyulladtak a fények, ezzel sokat javultak a látási viszonyok.

66. perc: újabb ‘halászi csere, Papp Máté helyett Szabó Csaba.

64. perc: Czibolya passza után Mundi lőtt kapura 22 méterről, Halasi vetődve hárított.

55. perc: jobboldali szöglet után Nádudvari lőtt 17 méterről kapura, centikkel fölé!

54. percben: Czene Csongor sárgát kapott a vendégeknél.

50. perc, GÓL, 2-1! Remekül törtünk be a 16-oson belülre, Czibolya és Kitl is kapura lőhetett volna, végül előbbi lőtt a tizenegyespontról a jobb sarokba!

48. perc, GÓL, 1-1! Tajti lövését blokkolták, a kipattanó egészen Bárkányiig gurult, aki 24 méterről laposan, futtából a bal alsó sarokba bombázott!

A szünetben cserélt a Hatvan, Fellner Krisztofer helyett Dinka Kristóf folytatja.

46. perc: elkezdődött a második játékrész, a vendégek kezdték a játékot.

Szünet, hosszabbítás nincs.

43. perc: jobboldali vendégszögletet Horváth Viktor fejelt nem sokkal a jobb sarok mellé…

37. perc: újabb veszély a kapunk előtt, Fodor lőtt a védőnktől szorongattatva közelről kapura, Sándor lábbal védett.

32. perc: kisebb tüzijáték a vendégek kapuja előtt! Előbb Czibolya lövését ütötte ki bravúrral a kapus, majd a szöglet után Kitl fejelt a felső lécre!

29. perc: Tajti passzolt jobbról középre Czibolyához, aki 21 méterről laposan lőtt, sajnos a jobb sarok mellé.

25. perc: Fodor Balázs kapott passzt középen, majd 22 méterről lövésre szánta el magát, a labda pedig a vetődő Sándor mellett a bal alsóba gurult… 0-1.

A borús, hideg időjárás ellenére szépszámú közönség látogatott ki a találkozóra, még Gyöngyöshalászról is többen érkeztek.

A mérkőzés érdekessége, hogy a vendégeknél két korábbi játékosunk futballozik, a kapus Halasi Ádám – aki tavaly ősszel védte NB III-as csapatunk kapuját -, illetve a támadó Nádudvari Alex.

11. perc: végre itt az első hatvani lehetőség, Tajti kapott remek passzt a jobbösszekötő helyén, 12 méteres lövését Halasi kibokszolta.

10. perc: zavar a kapunk előtt, előbb Horváth Viktor lövését védte Sándor, majd Nádudvari próbálkozása centikkel ment el a bal sarok mellett…

6. perc: itt az első lehetőség, egy jobboldali szögletre a hosszúnál Csomor érkezett, de fejese elkerülte a kapunkat.

1. perc: a Hatvan kezdte a találkozót

13:33 Elkezdődött a mérkőzés