Gólszerzőink: Petrovics Petra, Cseszák Vanda

Győri Tamás: “ Gratulálok a lányok hozzáálláshoz, ügyesek voltak. Úgy érzem nem adtuk könnyen a 3 pontot!”

U17
Sajóvölgye Focisuli SE – FC Hatvan
10-0 (6-0)

Nagy Ádám: “Rengeteg hiányzóval utaztunk el egy jó csapat otthonába. 15-20 percig egyenrangú partnerei voltunk a putnoki alakulatnak, úgy érzem hasonló szituációkig mi is eljutottunk, mint amilyenbe ők is kerültek, annyi különbséggel, hogy a helyzetek kihasználásában mutatkozott meg egyértelmű különbség. Azután olyan gólokat kaptunk, melynek elkerülhetőségére külön felhívtam a figyelmet. Ezek utàn nem volt visszaút, a kultúráltan futballozó hazaiak felőröltek bennünket. Az első félidei összeroppanásunkat tudtuk kompenzálni ami pozitívum. A jövő héten ki-ki meccs vár ránk, nagyon bízom a jobb folytatásban. Köszönöm a srácok részvételét! Hajrá Hatvan!”

U19
8-1 (3-1)
Gólszerzőnk: Hordós Rajmund

Szén László: “Sajnos beigazolódott, amit a mai mérkőzésre várni lehetett. Hat hiányzóval indultunk el.”