2018.05.05. 11:30
U17
FC Hatvan – REAC
4-4 (2-2)

Bedő Tamás: “A bajnokság egyik legjobb csapatát fogadtuk, a tabella második helyezettjét. A legnagyobb problémát a védelem összeállítása jelentette, ugyanis mostanra ez a hiány posztunk.
Itt kiemelném Tóth Bencét akit U15-ből felhoztam és már a 38 percben be kellett raknom, hogy stabilabb legyen a védelem és maximálisan helyt állt az 1-2 évvel idősebb játékosok között! Az első 10 percben nekik estünk, és egy szép akció végén előnyhöz tudtunk jutni.
A félidő derekán egy kicsit fölénk nőttek így fordítani tudtak, majd a végéig kiegyenlített mérkőzés volt és egy pontrúgás után egyenlítettünk. A második félidő is kiegyenlített volt nagy mezőny munka mindkét oldalon, amikoris egy újabb pontrúgás után már mi vezettünk. Negyedóra után 3 perc alatt már a REAC vezetett, utána kicsit nyögvenyelős lett a mérkőzés sok pontatlanság mindkét oldalon, de sikerült kiegyenlíteni, majd nagyot küzdve a végén ezt megtudtuk őrizni!
Most először a helyzeteinket nagy százalékban értékesíteni tudtuk! Izgalmas, fordulatos mérkőzésen igazságos döntetlen született.
Taktikailag fegyelmezett volt a csapat, küzdésből jeles!!!