Tarr Gergely személyében új stábtag csatlakozik klubunkhoz
A jövőben utánpótlás szakmai stábunkat erősíti a Jászfényszaruról érkező Tarr Gergely, aki szekcióvezetőként az alsó szekciós csapataink munkáját igyekszik majd összehangolni, támogatni, valamint tevékeny részt vállalni ezen korosztályos együtteseink szintlépő építkezésében. Gergő utánpótlás edzői pályáját 2016-ban a jászberényi Tehetség Sportegyesületnél kezdte meg. 2018-ban csatlakozott a Tovább…
