8. Kondek Akadémia 7 0 0 7 13-47 0

Góllövő lista:

16 gólos: Konkoly Z. (Perla-X)

10 gólos: Visi L. (Azzurro),

9 gólos: Szentgyörgyi J. (Red Bulls), Tóth P. (Perla-X), Buday F. (Pontvadászok)

8 gólos: Fischer I. (Boldogi vadkakasok),

7 gólos: Kratofil Cs. (Red Bulls), Lajkó Z. (Azzuro), Kővári T. (Mesterek 60), Falusi P. (Pontvadászok), Béres Z. (Perla-X)

A 2017/18. évi Öregfiúk Kispályás Bajnokság őszi fordulóinak sorsolása

1. forduló:

Szeptember 13 (Szerda)

Gambi-Boys–Perla-X 1–9

Gólszerzők: Füzér Z. illetve Urbán L.3, Konkoly Z.2, Béres Z., Buzás R.,Lovász S. Tóth P.

Boldogi Vadkakasok–Azzurro 6–3

Gólszerzők: Litkei Á.3,Fischer I.,Pécsi I.,Tóth Zs. illetve Visi L.2, Rezes G.

14. (Csütörtök)

Mesterek 60.–Red Bulls 4–2

Gólszerzők: André Z.,Kővári T.,Pálinkás P.,Gyökér J., illetve Bencsics A.,Bosánszki F.

Kondek Akadémia–Pontvadászok 1–12

Gólszerzők: Kondek Zs. illetve Sáfrán Z.5,Buday F.3,Falusi P.2, Kállai G.2,

1. forduló:

Szeptember 20. (szerda)

18.00 Red Bulls – Kondek Akadémia  6-2

Gólszerzők: Kratofil Cs. 3, Bencsik A. 2, Szentgyörgyi J. ill. Kondek Zs., Offela Z.

Perla-X – Boldogi Vadkakasok 5-1
Gólszerzők:Konkoly Z.3,Tóth P., Báti Zs. illetve Pataki T.

1. forduló:

Szeptember 27.(szerda)

18.00 Boldogi Vadkakasok – Red Bulls 6-3

Gólszerzők: Fischer I. 4, Gyurovics A., Lukács Cs. ill. Kratofil Cs. 2, Szentgyörgyi

19.00 Gambi Boys – Pontvadászok 0-4

Gólszerzők: Falusi P. 2, Pálinkás Z., Kállai G.

18.00 Kondek Akadémia-Perla-X  1-6

Gólszerzők: Kondek Zs., ill. Urbán L. 2, Béres Z. 2, Konkoly Z., Tóth P.

19.00 Mesterek 60 – Azzurro  4-3

Gólszerzők: André Z. 2, Lenkei Zs., Pálinkás P., ill. Bibók J., Szabó J., Sárközi A.

1. forduló:

Október 04. (szerda)

18.00 Red Bulls – Gambi-Boys 3-3

Gólszerzők: Kratofil Cs. 2, Fodor F. illetve Elek S.,Terényi L.,Füzér T.

19.00 Mesterek 60. – Perla-X 2-4

Gólszerzők: Kővári T. 2, illetve Konkoly Z.3, Tóth F.

05. (csütörtök)

18.00 Pontvadászok – Boldogi Vadkakasok 7-5

Gólszerzők: Falusi P.,Pálinkás Z.,Sáfrán Z.,Fodor Sz.,Knikl K., Buday F.2, illetve Pécsi I.,Nagy Sz.,Litkei Á.,Fischer, Baranyi A.

19.00 Azzurro – Kondek Akadémia 4-2

Gólszerzők: Visi L.2, Vancsik B.2, illetve Nánai Cs., Kurucz Cs.

1. forduló:

Október 11. (szerda)

18.00 Red Bulls – Perla-X  0-9

Gólszerzők: Tóth P. 3, Konkoly Z. 2, Béres Z. 2, Lovász S. 2

19.00 Meterek 60. – Gambi-Boys 2-2

Gólszerzők: Kis N., Kővári T. ill. Szeles K., Vancza R.

12.(csütörtök)

18.00 Pontvadászok – Azzurro 3-4

Gólszerzők: Budai F. 3 ill. Kállai K., Szabó II J., Visi L. 2

19.00 Kondek Akadémia – Boldogi Vadkakasok 2-4

Gólszerzők: Kondek Zs. 2 ill. Baranyi A., Árvai J. 2, Nagy Sz.

1. forduló:

Október 18. (szerda)

18.00 Boldogi Vadkakasok – Mesterek 60. 2-6

Gólszerzők: Pécsi I., Fischer I. ill. Urbán F., Pálinkás P., Lenkei Zs. 3, Burján Gy.

19.00 Gambi-Boys – Kondek Akadémia 8-2

Gólszerzők: Terényi L. 2, Szeles K., Füzér T., Sultis L. 2, Maksa T. 2, ill. Becse A. 2

19.(csütörtök)

18.00 Azzurro – Red Bulls 8-7

Gólszerzők: Visi L. 2, Lajkó Z. 3, Szabó J. II 2, Vancsik B. ill. Szentgyörgyi J. 3, Ádám A. 2, Kratofil S. 2

19.00 Perla-X – Pontvadászok 5-1

Gólszerzők: Konkoly Z. 2, Tóth P. 2, Béres Z. ill. Budai Ferenc

1. forduló:

Október 25. (szerda)

18.00 Gambi-Boys – Boldogi Vadkakasok 4-2

Gólszerzők: Füzér T., Elek S., Szeles K. 2 ill. Nagy Sz, Fischer I.

19.00 Red Bulls – Pontvadászok 3-1

Gólszerzők: Bencsik A., Ádám T., Szentgyörgyi J. ill. Falusi P.

26. (csütörtök)

18.00 Perla-X – Azzurro 6-0

Gólszerzők: Konkoly Z. 3, Tóth P., Pesti L., Béres Z.

19.00 Mesterek 60. – Kondek Akadémia 7-3

Gólszerzők: Urbán F., André Z., Pálinkás P., Gyökér J. 2, Kövári T. 2 ill. Kurucz Cs., Varsányi I. 2

Hatvan és kistérsége öregfiúk kispályás labdarúgó bajnokság

2017/2018. évi versenykiírása

A bajnokság célja: Bajnoki rendszer keretében a lakóhelyi, üzemi, intézményi, egyesületi, baráti stb. csapatok részére a rendszeres sportolás biztosítása, ezen keresztül a kispályás labdarúgás népszerűsítése, terjesztése, a testnevelés és a tömegsport gyakorlásának biztosítása az idősebb korosztály számára is.

A bajnokság rendezője: FC Hatvan Egyesület

A versenybizottság vezetője: Ofella Zoltán

Tagjai: Kondek Zsolt, Sánta Gyula

A versenybizottság mellett fegyelmi bizottság is működik, az esetleges fegyelmi ügyek kivizsgálására.

Elnöke: Úti Csaba

Tagjai: A mérkőzés játékvezetője, Sánta Gyula

A bajnokság résztvevői:

Minden olyan csapat, amely a versenybizottsághoz, vagy az FC Hatvannál – Blázi Jánosnéhoz – 2017. szeptember 08., 17:30-ig leadja a pontosan kitöltött nevezési lapot és rajtlistát, valamint a helyszínen befizeti a nevezési díj első részletét, amely 15.000.-Ft, azaz Tizenötezer forint. A rajtlistán saját felelősségére minden megkötés nélkül szerepeltethető igazolt vagy amatőr labdarúgó. A rajtlistán szereplés feltétele az öregfiúk csoportban a betöltött 35. életév. A rajtlistán szereplők egy idényen belül csak egy csapatban szerepelhetnek.

Nevezési díj: 30.000.-Ft, azaz Harmincezer forint csapatonként.

A bajnokság kezdete után (2017. szeptember 13.) visszalépő csapatok nevezési díját nem áll módunkban visszafizetni!
Játékvezetői díj: 30.000.-Ft, mely egy összegben kerül befizetésre, 2017. szeptember 08-ig.

A nevezési díjból biztosítjuk a csapatok számára a mérkőzéseken az öltözők használatát, a pályák megfelelő előkészítését, világítást és a bajnokság végén a díjazást.

A bajnokság helye és ideje: Őszi – Tavaszi rendszerben hétköznapokon, szerda és csütörtöki napokon 18:00 – 19:00 – 20:00 órai kezdéssel (a csapatok számától függően) A sorsolásban szereplő időponttól eltérni csak rendkívüli esetben lehetséges, de ezt a két érintett csapat egy héttel megelőzően tisztázza a versenybizottsággal.

Őszi versenyidőszak: 2017. szeptember 13.

Tavaszi versenyidőszak:
 2018. márciustól, az időjárás függvényében.

Díjazás: Az 1-3. helyezést elért csapatok 15 főig részesülnek díjazásban. A csoportok 1-3. helyezettjei oklevél és érem (a bajnok serleget is kap), és a gólkirály oklevél és plakett díjazásban részesülnek.

Egyebek:

A játékosok száma: 5 fő mezőnyjátékos + 1 fő kapus. A minimális létszám 3 fő. Ez alatt nem kezdhető el a mérkőzés, illetve ha ez alá csökken, be kell szüntetni.

A játékosok felszerelése: Egységes – az ellenféltől elütő – mez, torna vagy edzőcipő, nadrág.

Stoplis vagy bőrtalpú cipő használata nem engedélyezett, TILOS!!

A játékvezető csak azokat a csapatokat engedi játszani, akik a fent írt feltételeknek megfelelnek és labdával rendelkeznek.

A pályák biztosítása
: A bajnokságra a műfüves pályát biztosítjuk, az esetlegesen halasztott mérkőzéseket a salakpályán kell lejátszani. A csapatoknak a mérkőzéshez a labdát biztosítani kell. Az egyik labda (a tartalék) a játékvezetőnél kell, hogy legyen.

A mérkőzések játékideje: 2X25 perc, közötte maximum 5 perc szünettel. a várakozási idő 10 perc. Ennek elteltével a leigazolt jelenlévő csapat 3:0 gólkülönbséggel kapja meg a 3 pontot. Ismétlődés esetén további szankciók is lehetségesek!!

A játékvezetők: A mérkőzésekre a versenybizottság hivatalos játékvezetőket biztosít. az estleges óvást a játékvezetővel kell közölni, aki azt rögzíti a verseny jegyzőkönyvében. Az óvási díj: 10.000 Ft, melyet a versenybizottság valamely tagjának kell átadni az óvó csapat részéről.

Játékszabályok
: A már ismertek, kihangsúlyozva a lényegesebbeket:

– a kapus játékára a nagypályás szabályok érvényesek, kézzel-lábbal hozhatja játékba a labdát (kirúgás, kidobás) de ebből természetesen csak akkor érhető el gól, ha a labda előzőleg játékban volt! A hazaadott labdát nem játszhatja meg kézzel, róla az alapvonalon túlra került labda esetében szögletrúgás következik.

– pontrúgásoknál, bedobásnál 4 másodpercen belül el kell végezni a rúgást-dobást, de ezt az ellenfél játékosa nem akadályozhatja! Bedobásnál minimum 1 méterre, szögletrúgásnál 5 méterre állhat az ellenfél játékosa. Pontrúgásnál a rúgást végző játékos kérheti az 5 méteres falat, ekkor csak a játékvezető engedélyével végezhető el a rúgás

– becsúszó szerelés nem engedélyezett, szabálytalan- kiállítások: 2 perc, 5 perc és végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével a csapattárs beállhat. A végleg kiállított játékos a következő mérkőzésen automatikusan nem játszhat. További eltiltást a fegyelmi bizottság hozhat.

A helyezések eldöntése: A helyezési sorrendet a bajnoki pontok mennyisége határozza meg.

Azonos pont esetén az egymás elleni eredmény, a gólkülönbség, majd a több rúgott gól dönt. (győzelem – 3 pont, döntetlen – 1 pont, vereség – 0 pont)

A rajtlistán változtatás (újabb személy igazolása, vagy másik csapatból átigazolás) csak az őszi forduló végén lehetséges. A csapatválasztás joga a játékost illeti meg! (ha kevés a 15 fő, pótlapos rajtlistát kell leadni!)

A mérkőzésekről versenyjegyzőkönyv készül. Erre a mérkőzés előtt a csapatvezetők a rajtlista alapján OLVASHATÓAN vezetik fel a mérkőzés tényleges szereplőit. A játékvezető rögzíti a góllövőket, az eredményt, a kiállításokat, az esetleges óvást stb.

A versenybizottság a jegyzőkönyvek alapján vezeti a tabellákat, góllövőlistákat. Körlevél, honlap, e-mail formájában ismerteti a csapatokkal, sajtóval stb. A fegyelmi és egyéb eseményeket is így közöljük.

A bajnokság tervezett kezdési ideje: 2017. szeptember 13.

Ismételten felhívjuk a csapatok vezetőinek figyelmét a nevezési határidő, a nevezési- és a részvételi díjak befizetési határidejének betartására!

Csak ezen csapatok indulását tudjuk biztosítani!!

A csapatok vezetőit kérjük, hogy 2017. szeptember 8-án, pénteken 17:30-kor jelenjenek

meg az FC Hatvan Népkert sporttelepi klubhelyiségében a bajnoksággal kapcsolatos megbeszélésen!