Öregfiúk bajnokság

Az Öregfiúk kispályás bajnokság 2018-2019 végeredménye

Hely Csapat Msz Gy D V Psz Gk
1. Perla-X 18 17 0 1 51 95-28
2. Mesterek 60 18 10 5 3 35 69-47
3. Red Bulls 17 10 2 5 32 65-48
4. Azzurro 18 7 3 8 24 71-79
5. POLE 16 4 1 11 13 71-64
6. Boldogi Vadkakasok 15 3 1 11 10 39-69
7. Kondek Akadémia 18 1 2 15 5 43-115

Góllövőlista:
27 gól: Visi László (Azzurro)
26 gól: Szentgyörgyi János (Red Bulls)
24 gól: Béres Zoltán (Perla-X)

Az Öregfiúk kispályás bajnokság 2018-2019 tavaszi fordulók sorsolása

11. forduló
2019.03.27. 18:30 Mesterek 60 – Kondek Akadémia 6-6
Gólszerzők: André Z. 4, Kővári T. 2 illetve Szász J. Sz. 2, Czakó T. 2, Buzma Zs., Varga J.
2019.03.27. 19:30 Red Bulls – Boldogi Vadkakasok 3-2
Gólszerzők: Szentgyörgyi J., Bucsu P., Ádám T. illetve Nagy Sz. 2
2019.03.28. 18:30 Gambi Boys – Azzurro 4-6
Gólszerzők: Nagy A. 3, Terényi L. illetve Visi L. 4, Szabó J., Lajkó Z.
2019.03.28. 19:30 Perla-X – Pole 5-0
Gólszerzők: Béres Z. 2, Báti Zs. 2, Konkoly Z.

12. forduló
2019.04.03. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Azzurro 7-4
Gólszerzők: Nagy Sz.4, Nagy Szabi 2, Tóth Zs. illetve Bordás R.2, Sárközi A.2
2019.04.03. 19:30 Red Bulls – Gambi Boys 3-0
A Gambi Boys nem jelent meg.
2019.04.04. 18:30 Perla-X – Mesterek 60 1-3
Gólszerzők: Báti Zs. illetve Nikl G.2, Kőműves G.
2019.04.04. 19:30 Pole – Kondek Akadémia 9-4
Gólszerzők: Kállai G.4, Bors A.2, Sultis L., Fodor Sz., Kovács I. illetve Czakó T.2, Szász J. Sz.2

13. forduló:
2019.04.10. 18:30 Kondek Akadémia – Boldogi Vadkakasok 7-7
Gólszerzők: Czakó T. 3, Buzma Zs. 2, Szász Sz., Bodnár I. illetve Nagy G. 3, Nagy Sz. 3, Tóth Zs.
2019.04.10. 19:30 Mesterek 60 – Red Bulls 1-4
Gólszerzők: Szentgyörgyi J. 2, Bucsu P. 2 illetve Misinszki B.
2019.04.11. 18:30 Azzurro – Pole 4-3
Gólszerzők: Visi L. 3, Lajkó Z. illetve Kállai G. 2, Kovács I.
2019.04.11. 19:30 Gambi Boys – Perla-X 1-9
Gólszerzők: Nagy A. illetve Béres Z. 4, Konkoly Z. 3, Báti Zs., Tóth F.

Fegyelmi Határozat

Az Öregfiúk Kispályás Bajnokság 13. fordulójában sajnálatos esemény, súlyos sportszerűtlenség történt. André Zoltánt az automatikus 1 mérkőzésen túl további 3 mérkőzésre eltiltjuk. Nevezett legközelebb a 18. fordulóban szerepeltethető.

14. forduló:
2019.04.17. 18:30 Kondek Akadémia – Azzurro 5-7
Gólszerzők: Varga J., Bodnár I., Czakó T., Buzma Zs., Szász Sz. illetve Visi L. 4, Sárközi A. 2, Vancsik B.
2019.04.17. 19:30 Pole – Boldogi Vadkakasok
A csapatok nem jelentek meg!
2019.04.18. 18:30 Perla-X – Red Bulls 4-2
Gólszerzők: Konkoly Z. 2, Béres Z., Tóth F. illetve Szentgyörgyi J. 2
2019.04.18. 19.30 Mesterek 60 – Gambi Boys 3-0
A Gambi Boys nem jelent meg!

15. forduló:
2019.04.24. 18:30 Azzurro – Red Bulls 4-3
Gólszerzők: Visi L.3, Sárközi A. illetve Bucsu P.2, Ádám T.
2019.04.24. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Perla-X 0-5
Gólszerzők: Konkoly Z.3, Báti Zs., Pesti L.
2019.04.25. 18:30 Pole – Mesterek 60 2-4
Gólszerzők: Kovács I., Sultis L. illetve Nikl G.2, Kővári T, Sáfrány Z.
2019.04.25. 19:30 Kondek Akadémia – Gambi Boys

16. forduló:
2019.05.08. 18:30 Red Bulls – Kondek Akadémia 0-3
A Kondek Akadémia nem jelent meg !
2019.05.08. 19:30 Gambi Boys – Pole
2019.05.09. 18:30 Mesterek 60 – Boldogi Vadkakasok 8-0
Gólszerzők: Nikl G.5, Kővári T., Burján Gy., Pápai Cs.
2019.05.09. 19:30 Perla-X – Azzurro 5-1
Gólszerzők: Konkoly Z.2, Farkas F., Béres Z., Tóth P. illetve Bordás R.

17. forduló:
2019.05.15. 18:30 Red Bulls – Pole 6-5
Gólszerzők: Bucsu P.3, Szentgyörgyi J.2, Ádám T. illetve Lenkei Zs.2, Fodor Sz.2, Kállai G.
2019.05.15. 19:30 Gambi Boys – Boldogi Vadkakasok
2019.05.16. 18:30 Mesterek 60 – Azzurro 0-0
2019.05.16. 19:30 Perla-X – Kondek Akadémia 4-1
Gólszerzők: Konkoly Z.3, Béres Z. illetve Szász Sz.

A Gambi Boys csapata kizárta önmagát a bajnokságból, így az ellene játszott mérkőzések törölve lettek. Ezért pillanatnyilag csak a bajnokság állását tudjuk közölni mert a gólkülönbségek és a góllövőlista is módosulni fog. A hátralévő fordulókban a Gambi Boys ellenfelei szabadnaposak!

18. forduló:
2019.05.22. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Red Bulls nem került lejátszásra
2019.05.23. 18:30 Kondek Akadémia – Mesterek 60 2-4
Gólszerzők: Szász Sz., Molnár illetve André Z., Mészáros A., Misinszki B., Kiss N.
2019.05.23. 19:30 Pole – Perla-X 4-8
Gólszerzők: Kállai G. 3, Kovács I. illetve Béres Z. 3, Konkoly Z. 3, Báti Zs., Lovász S.

19. forduló:
2019.05.29. 18:30 Azzurro – Boldogi Vadkakasok 3-0
A Boldogi Vadkakasok csapata nem jelent meg.
2019.05.30. 18:30 Kondek Akadémia -Pole 0-3
A Kondek Akadémia csapata nem jelent meg.
2019.05.30. 19:30 Mesterek 60 – Perla-X 8-0
Gólszerzők: Konkoly Z. 3, Béres Z. 2, Farkas F., Báti Zs., Pesti L.

20. forduló:
2019.06.05. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Kondek Akadémia 0-3
A Boldogi Vadkakasok csapata nem jelent meg.
2019.06.05. 19:30 Pole – Azzurro 13-5
Gólszerzők: Sultis L. 4, Kállai G. 4, Kovács I. 3, Vancza R., Bors A. illetve Tóvizi Z. 2, Visi L., Vancsik B., Bordás R.
2019.06.06. 18:30 Red Bulls – Mesterek 60 4-4
Gólszerzők: Bucsu P. 2, Szentgyörgyi J. 2, illetve André Z. 3, Kővári T.

21. forduló:
2019.06.12. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Pole nem került lejátszásra
2019.06.12. 19:30 Azzurro – Kondek Akadémia 10-3
Gólszerzők: Visi L. 4, Bordás R. 3, Bibók J., Szabó J., Tóvizi Z. illetve Strausz Zs. 2, Kondek Zs.
2019.06.13. 19:30 Red Bulls – Perla-X 2-6
Gólszerzők: Szentgyörgyi J., Ádám T., illetve Konkoly Z. 2, Tóth P., Pesti L., Béres Z., Báti Zs.,

Az Öregfiúk kispályás bajnokság 2018-2019 őszi fordulók sorsolása

1. forduló:
2018.09.26. 18:30 Azzurro – Red Bulls 3-4
Gólszerzők: Lajkó Z., Szabó J., Vancsik B. illetve Bucsu P. 2, Szentgyörgyi J. 2
2018.09.26. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Perla-X 1-4
Gólszerzők: Nagy Sz. illetve Konkoly Z. 2, Béres Z., Tóth F.
2018.09.27. 18:30 Pole – Mesterek 60 1-3
Gólszerzők: Lenkei Zs. illetve André Z. 2, Kiss N.
2018.09.27. 19:30 Kondek Akadémia – Gambi Boys 6-3
Gólszerzők: Czakó T. 2, Varga J. 2, Varsányi I. 2 illetve Báti Zs. 3

2. forduló:
2018.10.03. 18:30 Red Bulls – Kondek Akadémia 11-1 (4-1)
Gólszerzők: Bucsu P.4, Szentgyörgyi J.4, Ádám T.2, Kratofil S. illetve Molnár I.
2018.10.03. 19:30 Gambi Boys – Pole 0-6 (0-4)
Gólszerzők: Kállai G.2, Sultis L., Bors A., Szabad I., Kovács I.
2018.10.04. 18:30 Mesterek 60 – Boldogi Vadkakasok 6-3
Gólszerzők: Kiss N. 2, Misinszki A., Sáfrán Z., Kővári T., André Z. illetve Gyurovics A., Pataki T., Nagy Sz.
2018.10.04. 19:30 Perla-X – Azzurro 7-3
Gólszerzők: Konkoly Z. 3, Béres Z. 3, Tóth P. illetve Vancsik B. 2, Szabó I.J.

3. forduló:
2018.10.10. 18:30 Red Bulls – Pole 5-4
Gólszerzők: Bucsu P. 3, Szentgyörgyi J. 2 illetve Buday F. 2, Vancza R., Lenkei Zs.
2018.10.10. 19:30 Gambi Boys – Boldogi Vadkakasok 1-8
Gólszerzők: Terényi L. illetve Nagy Sz. 5, Litkei Á. 2, Kajári G.
2018.10.11. 18:30 Perla-X – Kondek Akadémia 8-1
Gólszerzők: Béres Z. 5, Konkoly Z., Pesti I., Tóth P. illetve Czakó T.
2018.10.11. 19:30 Mesterek 60 – Azzurro 5-2
Gólszerzők: Kiss N. 2, Baranyi N., Mészáros A., Molnár Z. illetve Vancsik B. 2

4. forduló:
Azzurro – Gambi Boys 6-3
Gólszerzők: Visi L. 4, Lajkó Z., Vancsik B. illetve Falya Z. 2, Nagy A.
2018.10.17. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Red Bulls 2-3
Gólszerzők: Pécsi I. 2 illetve Szentgyörgyi J. 2, Bucsu P.
2018.10.18. 18:30 Kondek Akadémia – Mesterek 60 3-11
Gólszerzők: Czakó T., Varga J., Molnár I. illetve Kővári T. 3, André Z. 3, Burján Gy., Baranyi N., Kéri T., Molnár Z., Sáfrán Z.
2018.10.18. 19:30 Pole – Perla-X 2-4
Gólszerzők: Buday F., Fodor Sz. illetve Pesti L. 2, Béres Z., Tóth F.

5. forduló:
2018.10.24. 18:30 Azzurro – Boldogi Vadkakasok 6-4
Gólszerzők: Lajkó Z. 2, Visi L. 2, Peredi T., Vancsik B. illetve Árvai J. 2, Tóth, Kajári G.
2018.10.24. 19:30 Kondek Akadémia – Pole 1-16
Gólszerzők: Molnár I. illetve Kovács I. 5, Kállai G. 3, Pálinkás Z. 3, Bors 2, Sultis L. 2, Fodor Sz.
2018.10.25. 18:30 Mesterek 60 – Perla-X 1-2
Gólszerzők: Kővári T. illetve Berkes L., Béres Z.
2018.10.25. 19:30 Gambi Boys – Red Bulls 1-3
Gólszerzők: Füzér T. illetve Bucsi P. 2, Szentgyörgyi J.

6. forduló (műfű2 mindkét pályán)
2018.10.31. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Kondek Akadémia 3-1
Gólszerzők: Gyurovics A. 2, Pataki T. illetve Czakó T.
2018.10.31. 19:30 Pole – Azzurro 5-6
Gólszerzők: Buday F. 2, Kovács I. 2, Sultis L. illetve Visi L. 4, Lajkó Z., Vancsik B.
2018.10.31. 18:30 Red Bulls – Mesterek 60 2-2
Gólszerzők: Bucsu P., Szentgyörgyi . illetve Kéri T., André Z.
2018.10.31. 19:30 Perla-X – Gambi Boys 8-1
Gólszerzők: Konkoly Z. 3, Tóth F. 2, Fehér I., Báti Zs., Pesti L. illetve Maksa T.

7. forduló:
2018.11.07. 18:30 Azzurro – Kondek Akadémia 5-3
Gólszerzők: Visi L. 2, Bordás R., Vancsik B. 2, illetve Buzma Zs. 2, Bodnár I.
2018.11.07. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Pole 4-2
Gólszerzők: Tóth Zs., Hegedűs J., Pécsi I. 2 illetve Lenkei Zs., Kállai G.
2018.11.08. 18:30 Red Bulls – Perla-X 1-4
Gólszerzők: Ádám A. illetve Berkes L., Tóth F., Fehér I., Pesti L.
2018.11.08. 19:30 Gambi Boys – Mesterek 60 1-8
Gólszerzők: Nagy A. illetve Kővári T. 3, André Z. 3, Kéri T. 2

8. forduló:
2018.11.14. 18:30 Red Bulls – Azzurro 2-2
Gólszerzők: Szentgyörgyi J. 2 illetve Visi L., Vancsik B.
2018.11.14. 19:30 Gambi Boys – Kondek Akadémia 3-2
Gólszerzők: Maksa T. 2, Báti Zs. illetve Czakó T. 2
2018.11.15. 18:30 Mesterek 60 – Pole 2-3 helyett 0-0
A 3 pont a Mesterek 60 csapatának jár, mert a 3 mérkőzéstől eltiltott Vancza Róbert szerepelt A Pole csapatában, holott Ő csak a 10. fordulótól szerepeltethető.
2018.11.15. 19:30 Perla-X – Boldogi Vadkakasok 7-3
Gólszerzők: Konkoly Z., Tóth P. 2, Báti Zs. 2, Béres Z. 2 illetve Fischer I., Lukács Cs., Hegedűs J.

9. forduló:
2018.11.21. 18:30 Azzurro – Perla-X 2-9
Gólszerzők: Vancsik B., Sárközi A. 2 illetve Berkes L. 2, Béres Z., Báthy Zs., Konkoly Z., Pocsaji P.
2018.11.21. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Mesterek 60 3-7
Gólszerzők: Fischer I., Kajári G., Tóth Zs. 2 illetve André Z. 3, Kiss N., Sáfrán Z., Burján Gy., Kővári T.
2018.11.22. 18:30 Kondek Akadémia – Red Bulls 2-5
Gólszerzők: Varsányi I., Farkas L. illetve Bucsu P. 3, Szentgyörgyi J. 2
2018.11.22. 19:30 Pole – Gambi Boys 3-0
Gólszerző: Buday F. 3

10. forduló:
2019.03.20. 18:30 Kondek Akadémia – Perla-X 0-3
A Kondek Akadémia hiányosan jelent meg, mérkőzés nem volt.
2019.03.20. 19:30 Azzurro – Mesterek 60 4-4
Gólszerzők: Visi L. 2, Lajkó Z., Bordás R. illetve Kéri T. 2, Nikl G., André Z.
2018.11.29. 18:30 Pole – Red Bulls 2-5
Gólszerzők: Buday F. 2 illetve Szentgyörgyi J. 4, Bucsu P.
2019.03.21. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Gambi Boys 7-3
Gólszerzők: Nagy Szil. 2, Nagy Sz. 2, Labát Z., Pataki T., Hegedűs J. illetve Maksa T., Fekete M., Nagy A