Öregfiúk bajnokság

Az Öregfiúk kispályás bajnokság 2018-2019 tavaszi fordulók sorsolása

11. forduló
2019.03.27. 18:30 Mesterek 60 – Kondek Akadémia 6-6
Gólszerzők: André Z. 4, Kővári T. 2 illetve Szász J. Sz. 2, Czakó T. 2, Buzma Zs., Varga J.
2019.03.27. 19:30 Red Bulls – Boldogi Vadkakasok 3-2
Gólszerzők: Szentgyörgyi J., Bucsu P., Ádám T. illetve Nagy Sz. 2
2019.03.28. 18:30 Gambi Boys – Azzurro 4-6
Gólszerzők: Nagy A. 3, Terényi L. illetve Visi L. 4, Szabó J., Lajkó Z.
2019.03.28. 19:30 Perla-X – Pole 5-0
Gólszerzők: Béres Z. 2, Báti Zs. 2, Konkoly Z.

12. forduló
2019.04.03. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Azzurro
2019.04.03. 19:30 Red Bulls – Gambi Boys
2019.04.04. 18:30 Perla-X – Mesterek 60
2019.04.04. 19:30 Pole – Kondek Akadémia

13. forduló:
2019.04.10. 18:30 Kondek Akadémia – Boldogi Vadkakasok
2019.04.10. 19:30 Mesterek 60 – Red Bulls
2019.04.11. 18:30 Azzurro – Pole
2019.04.11. 19:30 Gambi Boys – Perla-X

14. forduló:
2019.04.17. 18:30 Kondek Akadémia – Azzurro
2019.04.17. 19:30 Pole – Boldogi Vadkakasok
2019.04.18. 18:30 Perla-X – Red Bulls
2019.04.18. 19.30 Mesterek 60 – Gambi Boys

15. forduló:
2019.04.24. 18:30 Azzurro – Red Bulls
2019.04.24. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Perla-X
2019.04.25. 18:30 Pole – Mesterek 60
2019.04.25. 19:30 Kondek Akadémia – Gambi Boys

16. forduló:
2019.05.08. 18:30 Red Bulls – Kondek Akadémia
2019.05.08. 19:30 Gambi Boys – Pole
2019.05.09. 18:30 Mesterek 60 – Boldogi Vadkakasok
2019.05.09. 19:30 Perla-X – Azzurro

17. forduló:
2019.05.15. 18:30 Red Bulls – Pole
2019.05.15. 19:30 Gambi Boys – Boldogi Vadkakasok
2019.05.16. 18:30 Mesterek 60 – Azzurro
2019.05.16. 19:30 Perla-X – Kondek Akadémia

18. forduló:
2019.05.22. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Red Bulls
2019.05.22. 19:30 Azzurro – Gambi Boys
2019.05.23. 18:30 Kondek Akadémia – Mesterek 60
2019.05.23. 19:30 Pole – Perla-X

19. forduló:
2019.05.29. 18:30 Azzurro – Boldogi Vadkakasok
2019.05.29. 19:30 Gambi Boys – Red Bulls
2019.05.30. 18:30 Kondek Akadémia -Pole
2019.05.30. 19:30 Mesterek 60 – Perla-X

20. forduló:
2019.06.05. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Kondek Akadémia
2019.06.05. 19:30 Red Bulls – Mesterek 60
2019.06.06. 18:30 Pole – Azzurro
2019.06.06. 19:30 Perla-X – Gambi Boys

21. forduló:
2019.06.12. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Pole
2019.06.12. 19:30 Gambi Boys – Mesterek 60
2019.06.13. 18:30 Azzurro – Kondek Akadémia
2019.06.13. 19:30 Red Bulls – Perla-X

Az Öregfiúk kispályás bajnokság 2018-2019 őszi fordulók sorsolása

1. forduló:
2018.09.26. 18:30 Azzurro – Red Bulls 3-4
Gólszerzők: Lajkó Z., Szabó J., Vancsik B. illetve Bucsu P. 2, Szentgyörgyi J. 2
2018.09.26. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Perla-X 1-4
Gólszerzők: Nagy Sz. illetve Konkoly Z. 2, Béres Z., Tóth F.
2018.09.27. 18:30 Pole – Mesterek 60 1-3
Gólszerzők: Lenkei Zs. illetve André Z. 2, Kiss N.
2018.09.27. 19:30 Kondek Akadémia – Gambi Boys 6-3
Gólszerzők: Czakó T. 2, Varga J. 2, Varsányi I. 2 illetve Báti Zs. 3

2. forduló:
2018.10.03. 18:30 Red Bulls – Kondek Akadémia 11-1 (4-1)
Gólszerzők: Bucsu P.4, Szentgyörgyi J.4, Ádám T.2, Kratofil S. illetve Molnár I.
2018.10.03. 19:30 Gambi Boys – Pole 0-6 (0-4)
Gólszerzők: Kállai G.2, Sultis L., Bors A., Szabad I., Kovács I.
2018.10.04. 18:30 Mesterek 60 – Boldogi Vadkakasok 6-3
Gólszerzők: Kiss N. 2, Misinszki A., Sáfrán Z., Kővári T., André Z. illetve Gyurovics A., Pataki T., Nagy Sz.
2018.10.04. 19:30 Perla-X – Azzurro 7-3
Gólszerzők: Konkoly Z. 3, Béres Z. 3, Tóth P. illetve Vancsik B. 2, Szabó I.J.

3. forduló:
2018.10.10. 18:30 Red Bulls – Pole 5-4
Gólszerzők: Bucsu P. 3, Szentgyörgyi J. 2 illetve Buday F. 2, Vancza R., Lenkei Zs.
2018.10.10. 19:30 Gambi Boys – Boldogi Vadkakasok 1-8
Gólszerzők: Terényi L. illetve Nagy Sz. 5, Litkei Á. 2, Kajári G.
2018.10.11. 18:30 Perla-X – Kondek Akadémia 8-1
Gólszerzők: Béres Z. 5, Konkoly Z., Pesti I., Tóth P. illetve Czakó T.
2018.10.11. 19:30 Mesterek 60 – Azzurro 5-2
Gólszerzők: Kiss N. 2, Baranyi N., Mészáros A., Molnár Z. illetve Vancsik B. 2

4. forduló:
Azzurro – Gambi Boys 6-3
Gólszerzők: Visi L. 4, Lajkó Z., Vancsik B. illetve Falya Z. 2, Nagy A.
2018.10.17. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Red Bulls 2-3
Gólszerzők: Pécsi I. 2 illetve Szentgyörgyi J. 2, Bucsu P.
2018.10.18. 18:30 Kondek Akadémia – Mesterek 60 3-11
Gólszerzők: Czakó T., Varga J., Molnár I. illetve Kővári T. 3, André Z. 3, Burján Gy., Baranyi N., Kéri T., Molnár Z., Sáfrán Z.
2018.10.18. 19:30 Pole – Perla-X 2-4
Gólszerzők: Buday F., Fodor Sz. illetve Pesti L. 2, Béres Z., Tóth F.

5. forduló:
2018.10.24. 18:30 Azzurro – Boldogi Vadkakasok 6-4
Gólszerzők: Lajkó Z. 2, Visi L. 2, Peredi T., Vancsik B. illetve Árvai J. 2, Tóth, Kajári G.
2018.10.24. 19:30 Kondek Akadémia – Pole 1-16
Gólszerzők: Molnár I. illetve Kovács I. 5, Kállai G. 3, Pálinkás Z. 3, Bors 2, Sultis L. 2, Fodor Sz.
2018.10.25. 18:30 Mesterek 60 – Perla-X 1-2
Gólszerzők: Kővári T. illetve Berkes L., Béres Z.
2018.10.25. 19:30 Gambi Boys – Red Bulls 1-3
Gólszerzők: Füzér T. illetve Bucsi P. 2, Szentgyörgyi J.

6. forduló (műfű2 mindkét pályán)
2018.10.31. 18:30 Boldogi Vadkakasok – Kondek Akadémia 3-1
Gólszerzők: Gyurovics A. 2, Pataki T. illetve Czakó T.
2018.10.31. 19:30 Pole – Azzurro 5-6
Gólszerzők: Buday F. 2, Kovács I. 2, Sultis L. illetve Visi L. 4, Lajkó Z., Vancsik B.
2018.10.31. 18:30 Red Bulls – Mesterek 60 2-2
Gólszerzők: Bucsu P., Szentgyörgyi . illetve Kéri T., André Z.
2018.10.31. 19:30 Perla-X – Gambi Boys 8-1
Gólszerzők: Konkoly Z. 3, Tóth F. 2, Fehér I., Báti Zs., Pesti L. illetve Maksa T.

7. forduló:
2018.11.07. 18:30 Azzurro – Kondek Akadémia 5-3
Gólszerzők: Visi L. 2, Bordás R., Vancsik B. 2, illetve Buzma Zs. 2, Bodnár I.
2018.11.07. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Pole 4-2
Gólszerzők: Tóth Zs., Hegedűs J., Pécsi I. 2 illetve Lenkei Zs., Kállai G.
2018.11.08. 18:30 Red Bulls – Perla-X 1-4
Gólszerzők: Ádám A. illetve Berkes L., Tóth F., Fehér I., Pesti L.
2018.11.08. 19:30 Gambi Boys – Mesterek 60 1-8
Gólszerzők: Nagy A. illetve Kővári T. 3, André Z. 3, Kéri T. 2

8. forduló:
2018.11.14. 18:30 Red Bulls – Azzurro 2-2
Gólszerzők: Szentgyörgyi J. 2 illetve Visi L., Vancsik B.
2018.11.14. 19:30 Gambi Boys – Kondek Akadémia 3-2
Gólszerzők: Maksa T. 2, Báti Zs. illetve Czakó T. 2
2018.11.15. 18:30 Mesterek 60 – Pole 2-3 helyett 0-0
A 3 pont a Mesterek 60 csapatának jár, mert a 3 mérkőzéstől eltiltott Vancza Róbert szerepelt A Pole csapatában, holott Ő csak a 10. fordulótól szerepeltethető.
2018.11.15. 19:30 Perla-X – Boldogi Vadkakasok 7-3
Gólszerzők: Konkoly Z., Tóth P. 2, Báti Zs. 2, Béres Z. 2 illetve Fischer I., Lukács Cs., Hegedűs J.

9. forduló:
2018.11.21. 18:30 Azzurro – Perla-X 2-9
Gólszerzők: Vancsik B., Sárközi A. 2 illetve Berkes L. 2, Béres Z., Báthy Zs., Konkoly Z., Pocsaji P.
2018.11.21. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Mesterek 60 3-7
Gólszerzők: Fischer I., Kajári G., Tóth Zs. 2 illetve André Z. 3, Kiss N., Sáfrán Z., Burján Gy., Kővári T.
2018.11.22. 18:30 Kondek Akadémia – Red Bulls 2-5
Gólszerzők: Varsányi I., Farkas L. illetve Bucsu P. 3, Szentgyörgyi J. 2
2018.11.22. 19:30 Pole – Gambi Boys 3-0
Gólszerző: Buday F. 3

10. forduló:
2019.03.20. 18:30 Kondek Akadémia – Perla-X 0-3
A Kondek Akadémia hiányosan jelent meg, mérkőzés nem volt.
2019.03.20. 19:30 Azzurro – Mesterek 60 4-4
Gólszerzők: Visi L. 2, Lajkó Z., Bordás R. illetve Kéri T. 2, Nikl G., André Z.
2018.11.29. 18:30 Pole – Red Bulls 2-5
Gólszerzők: Buday F. 2 illetve Szentgyörgyi J. 4, Bucsu P.
2019.03.21. 19:30 Boldogi Vadkakasok – Gambi Boys 7-3
Gólszerzők: Nagy Szil. 2, Nagy Sz. 2, Labát Z., Pataki T., Hegedűs J. illetve Maksa T., Fekete M., Nagy A.

Tabella

Hely Csapat Msz. Gy. D. V Psz. Gk.
1. Perla-X 10 10 0 0 30 53-15
2. Red Bulls 10 7 3 0 24 43-25
3. Mesterek 60 10 7 2 1 23 47-21
4. Boldogi Vadkakasok 10 4 0 6 12 38-40
5. Azzurro 10 3 2 5 11 33-39
6. POLE 10 3 0 7 9 40-28
7. Gambi Boys 10 1 0 7 3 16-49
8. Kondek Akadémia 10 1 0 7 3 17-67

 

Góllövőlista:
20 gól: Szentgyörgyi János (Red Bulls)
17 gól: Bucsu P. (Red Bulls)
15 gól: Visi László (Azzurro), Béres Zoltán (Perla-X)
14 gól: André Zoltán (Mesterek 60)
11 gól: Vancsik Balázs (Azzurro), Konkoly Zoltán (Perla-X)