40. Karácsonyi Labdarúgó Kupa 2019

40. HATVANI KARÁCSONYI TEREMLABDARÚGÓ TORNA
2019. ÉVI FELNŐTT SORSOLÁS

2019.12.29-30.

A csoport:
1, KEX
2,Young Boys
3, Lokomotív SE
4, GTM

B csoport:
1, Góliát J.
2, Tölgyes Cs.
3, Csupis
4, Cs B SE

C csoport:
1, Perla-X
2, Apolló
3, Trium SC
4, Vamav M.

D csoport:
1, Alphazoo Gyöngyös
2, Prikezsia FC
3, Bad Boys
4, Karifa

2019.12.29.
A csoport
8:00-8:30 KEX Young Boys 3-0
8:35-9:05 Lokomotív SE GTM 0-1
9:10-9:40 Young Boys Lokomotív SE 2-0
9:45-10:15 GTM KEX 1-2
10:20-10:50 KEX Lokomotív SE 5-1
10:55-11:25 GTM Young Boys 3-1
B csoport
11:30-12:00 Góliát Juniors Tölgyes Csárda 1-1
12:05-12:35 Csupis Cs B SE 2-1
12:40-13:10 Tölgyes Csárda Csupis 3-0
13:15-13:45 Cs B SE Góliát Juniors 0-5
13:50-14:20 Góliát Juniors Csupis 5-0
14:25-14:55 Cs B SE Tölgyes Csárda 2-1
C csoport
15:00-15:30 Perla-X Apollo 8-1
15:35-16:05 Trium SC Vamav Metcom 2-1
16:10-16:40 Apollo Trium SC 0-7
16:45-17:15 Vamav Metcom Perla-X 2-4
17:20-17:50 Perla-X Trium SC 0-2
17:55-18:25 Vamav Metcom Apollo 12-1
D csoport
18:30-19:00 Alphazoo Gyöngyös Prikezsia FC 2-2
19:05-19:35 Bad Boys Karifa 1-0
19:40-20:10 Prikezsia FC Bad Boys 0-1
20:15-20:45 Karifa Alphazoo Gyöngyös 1-2
20:50-21:20 Alphazoo Gyöngyös Bad Boys 3-2
21:25-21:55 Prikezsia FC Karifa 0-1

A Középdöntőbe a csoportelsők és másodikok jutnak be:

  1. Csoport:   A 1.- B 2.- C 1.- D 2.
  2. Csoport:   A 2.- B 1.- C 2.- D 1.
I. csoport 8:00-8:30 KEX Tölgyes Csárda 2-1
II. csoport 8:35-9:05 GTM Góliát Juniors 1-8
I. csoport 9:10-9:40 Trium SC Bad Boys 5-1
II. csoport 9:45-10:15 Perla-X Leguán Alphazoo Gyöngyös 2-0
I. csoport 10:20-10:50 Tölgyes Csárda Trium SC 2-6
II. csoport 10:55-11:25 Góliát Juniors Perla-X Leguán 0-2
I. csoport 11:30-12:00 Bad Boys KEX 0-1
II. csoport 12:05-12:35 Alphazoo Gyöngyös GTM 2-1
I. csoport 12:40-13:10 Trium SC KEX 2-1
II. csoport 13:15-13:45 Perla-X Leguán GTM 2-1
I. csoport 13:50-14:20 Bad Boys Tölgyes Csárda 3-0
II. csoport 14:25-14:55 Alphazoo Gyöngyös Góliát Juniors 1-3
Felnőtt középdöntők
15:00-15:30 Trium SC Góliát Juniors (1-1) 3-4
15:35-16:05 Perla-X Leguán KEX 3-1
Senior 3-4. helyért
16:10-16:40 Azzurro Szekrényes Optika Team 1-0
Felnőtt 3-4. helyért
16:45-17:15 Trium SC KEX 3-2
Senior döntő
17:20-17:50 Fermester Perla-X 0-1
18:00-18:40 Média Válogatott bemutató mérkőzés
Felnőtt döntő
19:00-19:30 Góliát Juniors Perla-X Leguán 1-4
20:00 Eredményhirdetés

40. HATVANI KARÁCSONYI TEREMLABDARÚGÓ TORNA
2019. ÉVI SENIOR SORSOLÁS

2019.12.28. Senior

A csoport:
1, Boldogi Vadkakasok
2, Azzurro
3, Szekrényes Optika Team
4, Kondek Akadémia

B csoport:
1, Fermester
2, Mesterek 60
3, Perla-X
4, Red Bulls

A csoport mérkőzések
8:00-8:30 Boldogi Vadkakasok Azzurro 2-3
8:35-9:05 Szekrényes Optika Team Kondek Akadémia 5-0
9:10-9:40 Azzurro Szekrényes Optika Team 2-1
9:45-10:15 Kondek Akadémia Boldogi Vadkakasok 3-1
10:20-10:50 Boldogi Vadkakasok Szekrényes Optika Team 1-3
10:55-11:25 Kondek Akadémia Azzurro 1-1
B csoport mérkőzések
11:30-12:00 Fermester Mesterek 60 3-0
12:05-12:35 Perla-X Red Bulls 3-1
12:40-13:10 Mesterek 60 Perla-X 0-6
13:15-13:45 Red Bulls Fermester 0-4
13:50-14:20 Fermester Perla-X 2-1
14:25-14:55 Red Bulls Mesterek 60 5-5
Döntőbe kerülésért
15:00-15:30 Azzurro Perla-X 1-5
15:35-16:05 Fermester Szekrényes Optika Team 3-0
Helyosztók
2019.12.30. Azzurro Szekrényes Optika Team
2019.12.30. Perla-X Fermester

40. HATVANI KARÁCSONYI TEREMLABDARÚGÓ TORNA
2019. ÉVI NŐI SORSOLÁS

2019.12.27. Női versenynap

A csoport:
1, FC Hatvan
2, Erdőkertes
3, Amazon SE
4, Lokomotív
5, Kelen SC “Z”

B csoport:
1, Kerepes
2, Jászberény SE
3, Kelen SC “F”
4, GYAK
5, Metis

 

Forduló Időpont Csoport Mérkőzés Eredmény
ALAPSZAKASZ
1. 9:00-9:15 A 1-4 FC Hatvan Lokomotív 4-0
2. 9:20-9:35 B 1-4 Kerepes GYAK 3-0
3. 9:40-9:55 A 2-5 Erdőkertes Kelen SC “Z” 0-4
4. 10:00-10:15 B 2-5 Jászberény Metis 0-1
5. 10:30-10:45 A 3-1 Amazon SE FC Hatvan 1-1
6. 10:50-11:05 B 3-1 Kelen SC “F” Kerepes 1-0
7. 11:10-11:25 A 2-4 Erdőkertes Lokomotív 4-0
8. 11:30-11:45 B 2-4 Jászberény GYAK 2-1
9. 11:50-12:05 A 3-5 Amazon SE Kelen SC “Z” 0-6
10 12:10-12:25 B 3-5 Kelen SC “F” Metis 3-2
11. 12:30-12:45 A 1-2 FC Hatvan Erdőkertes 2-1
12. 12:50-13:05 B 1-2 Kerepes Jászberény 3-0
13. 13:10-13:25 A 3-4 Amazon SE Lokomotív 7-0
14. 13:30-13:45 B 3-4 Kelen SC “F” GYAK 1-0
15. 13:50-14:05 A 1-5 FC Hatvan  Kelen SC “Z” 0-3
16. 14:10-14:25 B 1-5 Kerepes Metis 2-2
17. 14:30-14:45 A 2-3 Erdőkertes Amazon SE 0-1
18. 14:50-15:05 B 2-3 Jászberény Kelen SC “F” 0-1
19. 15:10-15:25 A 4-5 Lokomotív Kelen SC “Z” 0-8
20. 15:30-15:45 B 4-5 GYAK Metis 2-5
HELYOSZTÓK
21. 16:00-16:15 9. helyért Lokomotív GYAK 1-3
22. 16:20-16:35 7. helyért Amazon Jászberény 2-0
23. 16:40-16:55 5. helyért Erdőkertes Metis 0-3
17:00-17:45 GYERMEK BEMUTATÓ MÉRKŐZÉS
24. 17:50-18:05 3. helyért FC Hatvan Kerepes 2-2 büntetőkkel 8-7
25. 18:10-18:25 1. helyért Kelen SC “Z” Kelen SC “F” 3-1
18:30 EREDMÉNYHIRDETÉS

40. HATVANI KARÁCSONYI TEREMLABDARÚGÓ TORNA
2019. ÉVI VERSENYKIÍRÁSA

A verseny célja:
Népszerűsíteni a teremlabdarúgást, játéklehetőséget biztosítani a teremlabdarúgást kedvelő egyesületek, cégek, intézmények, társaságok, baráti körök stb. csapatai számára. A Kupán igazolt és amatőr labdarúgók minden megkötés nélkül szerepelhetnek saját felelősségükre.

Az idén immár 40. alkalommal megrendezésre kerülő sporteseményt három kategóriában, az alábbi csapatlétszámokkal kívánjuk megrendezni.

Női kategória: 10 csapat
Senior kategória (35. év felettiek): 8 csapat
Férfi kategória: 24 csapat

A verseny színhelye: Kodály Zoltán Általános Iskola Sportcsarnoka
(Hatvan, Géza fejedelem u. 2.)

Pályaméret: 20m x 40m.

A rendezvény fővédnöke: Horváth Richárd Hatvan város polgármestere

A verseny főrendezője: FC Hatvan Egyesület

Versenybizottság tagjai:
Pacsold Attila elnök
Horváth Bálint
Kondek Zsolt
Sánta Gyula

Nevezési díj mindhárom kategóriában:
20.000.-Ft

A nevezési díj befizethető rózsaszín csekken, (az FC Hatvan Egyesület részére – 3000 Hatvan, Népkert utca 2.), bármely bankban, átutalással az alábbi számlaszámra:
11739054-20132149-00000000

Megjegyzésbe kérjük feltüntetni: Karácsony Kupa 2019.
(A nevezési díj készpénzes befizetése nem lehetséges!)

AZ ELSŐ 10 NŐI, AZ ELSŐ 8 SENIOR ÉS AZ ELSŐ 24 FÉRFI CSAPAT NEVEZÉSÉT TUDJUK ELFOGADNI!

A verseny időpontja: 2019. december 27. (péntek) NŐI

Selejtezők (senior és férfi):
2019. december 28-29-30. (szombat – vasárnap – hétfő)

3.- 4. helyért és Döntő (senior és férfi):
2019. december 30. (hétfő)

Nevezési határidő: 2019. december 16. (hétfő) 14:30 óráig.

Nevezni lehet: az FC Hatvan Egyesületnél elektronikus úton a futballclubhatvan@gmail.com email címen, az FC Hatvan facebook oldalán, valamint személyesen a Népkert Sporttelepen, munkanapokon 8:00 – 18:00h-ig a nevezés (rajtlista) leadásával, és a nevezési díj befizetését igazoló dokumentummal, vagy annak másolatával.
Cím: 3000 Hatvan, Népkert utca 2.

Díjazás:
I. helyezett: serleg, oklevél, érem
II. helyezett: serleg, oklevél, érem
III. helyezett: serleg, oklevél, érem

Pénzdíj nincs!

Különdíjak kategóriánként:
legjobb kapus (kisplasztika)
gólkirály (kisplasztika)
legjobb játékos (kisplasztika)
Fair Play díj

A csapatok részére egyéb támogatói különdíjak is kiosztásra kerülnek.

A verseny feltételei:
– 15 fős csapatokkal lehet nevezni, nőknél 12 fő a rajtlista pontos kitöltésével
(Olvasható, nyomtatott nagybetűkkel!)
– a csoportmérkőzések megkezdése előtt mód van a rajtlista módosítására, ezt követően erre már nincs lehetőség!!!
– a pályán egyszerre 1 kapus és 5 mezőnyjátékos szerepelhet csapatonként,
– a kispályás labdarúgás szabályai az irányadók,
– a női mérkőzéseken a futsal szabályok érvényesek,
– csapatonként 2 garnitúra egységes mezt (lehetőleg számozottat) + 1 labdát hozzanak magukkal,
– játékidő 2 x 15 perc, nőknél 2 x 10 perc (futóórával),
– a sorsolást és az időpontokat írásban kiküldjük a csapatok vezetőinek, és megtalálhatók lesznek a www.fchatvan.hu weboldalon, illetve az FC Hatvan hivatalos facebook oldalán,
– a csere lehetősége folyamatos a mérkőzésen,
– a mérkőzésekre a labdát a rendezők biztosítják,

– a csoportból való továbbjutás pontazonosság esetén:
1. szempont: egymás elleni eredmény,
2. szempont: gólkülönbség,
3. szempont: több rúgott gól.
Ha minden mutató megegyezik, akkor sorsolással dől el a továbbjutás.

Amennyiben a csoportmérkőzések után a továbbjutó csapat nem kívánja folytatni a versenyzést, ezt 30 percen belül jeleznie kell a versenybizottságnál!
Ez esetben, a csoportban legeredményesebben szereplő csapatot kérjük fel a verseny folytatására.

Információ:
Horváth Bálint: 0630/694-1785
Sánta Gyula: 0620/941-2418
Pacsold Attila: 0670/934-3828