Gólszerzőink: Fodor Flórián 2, Pintér Marcell 2

U17
Mezőkövesd Zsóry FC Kft. – FC Hatvan
9-1 (5-1)
Gólszerzőnk: Szilágyi Erik

Nagy Gábor: “Első mérkőzést játszottuk ezzel a csapattal, egy olyan felkészülési időszakkal a hátunk mögött, ahol előre eltervezett, tudatos munkát nem lehetett végrehajtani. Az okai: nyaralás, diákmunka, motiváció hiánya, közlekedési problémák. A keretünkben van olyan játékos akivel még nem találkoztam.
Ezzel szemben az ellenfelünk képességben, fizikai felkészültség tekintetében, motivációban magasan fölénk nőtt. Mindkét félidő első 15-20 percében voltunk képesek ellenállást kifejteni, de ez abban nyilvánult meg, hogy szervezetten védekeztünk. Nem tudok szemrehányást tenni a játékosoknak, mert tisztességgel, becsületesen álltak a mérkőzéshez.”

U19
3-8 (2-3)
Gólszerzőink: Fellner Krisztofer 3, Bogdán Maxim 2, Szabó Dominik, Rajzinger Ákos, Mátrai Patrik