A hétvége eredményei és edzői értékelések

Bódis Barna:

2018.05.26. 12:00
U17
0-0

Bedő Tamás: “Az utolsó bajnoki mérkőzésünket tudtuk le Cegléd vendégeként. A tét az volt, ha vereséget szenvedünk akkor megelőznek a tabellán. A szokásos problémák voltak, betegség, sérülés, egyéb iskolai elfoglaltság miatt a csapatom megtizedelődött. Így 3 U15-ös játékost kellett elvinnem azért, hogy kibírjunk állni.
Próbálkoztunk az első félidőben, de látni lehetett, hogy ma egyetlen esélyünk az volt,ha nem kapunk gólt. Még ember előnyben is mi voltunk alárendelt szerepben. A második félidő a túlélésről szólt, az ellenfél tizenegyest hibázott, kapufáig jutottak vagy éppen egy blokk mentett! Sajnos a játékvezetőről kell beszélni aki mindkét csapat napját elrontotta, határozatlan volt és ez sajnos rányomta a bélyegét a meccsre. Neki köszönhetően 4 piros lap volt amin a két csapat egyenlően osztozott. Fura volt 9:9 ellen játszani 10 percig. De megbírtuk őrizni a 0-0-t.
Jók: Kapi B, Tóth B, Kékesi G, Kis B, Nyitrai D, Váradi N
A csapat a 6. helyen végzett a bajnokságban. Köszönöm mindenkinek az egész éves munkáját! Hajrá Hatvan!!!”

5-1 (2-1)

Nagy Gábor: “A tavaszi utolsó hazai mérkőzésünket sajnos ismét műfüves pályán játszottuk, nagyon meleg időben.
A félidő első felében gondunk volt a támadások befejezésével, ebből adódóan az ellenfélnek voltak kontra lehetőségei és meg is szerezték a vezetést. Szabó Marci révén a 27. percben (kísértetiesen hasonló góllal, mint amilyet az előző napi BL-döntőn Gareth Bale szerzett) gyönyörű ollózós góllal egyenlítettünk és még a félidő lefújása előtt átvettük a vezetést is. Szünet után gördülékenyebbek voltak az akcióink, sokkal fentebb tudtunk labdát szerezni és eredményesek is voltunk ezekből. Ahhoz képest, hogy a mögöttünk hagyott két hét hektikusságát
is figyelembe vesszük, elfogadható teljesítményt nyújtottunk és ezért dicséret illeti a csapatot. Ezzel a győzelemmel szinte biztossá vált, hogy az utolsó forduló eredményétől függetlenül bronzérmes pozícióban zárjuk a bajnokságot, ami az egész éves teljesítményt figyelembe véve abszolút reális! Gratulálok a játékosainknak!”

2018.05.27. 12:00
U15
2-2 (0-2)

Szén László: “Az első félidőben a vendégcsapat fölényben játszott. A második félidőben a csapatom hozzáállása és az akarati tényezők sokat változtak és az eredményességben is megmutatkozott. Az utolsó percekben mindkét csapat megnyerhette volna a mérkőzést!”

2018.05.27. 14:00